Sunsilk logo

دامستوس

دامستوس تمام میکروب ها را می‌کشد، چه آنهایی که در داخل و اطراف توالت هستند و یا آنهایی که در رسوبات آهکی مخفی شده و به خورد آن رفته اند.

معمولا بعد از کشیدن سیفون میکروب‌ها بر‌می‌گردند. ولی با دامستوس! نه. دامستوس با فرمول  ضد عفونی کننده و به لطف غلظت زیاد آن،  نسبت به سفیدکننده‌های رقیق،  برای مدت طولانی‌تری برروی کاسه توالت ‌باقی می‌ماند ، تمام میکروب‌ها را نابود کرده و محیط را ۱۰۰٪  بهداشتی می‌کند.

تاریخچه:

برند دامستوس در سال۱۹۲۰ در اروپا وارد بازار شد، و به صورت خانه به خانه توسط فروشندگان سوار بر دوچرخه فروخته می‌شد. در آن زمان، از آن به عنوان راه‌ حلی برای سفید کردن پارچه (البسه) و سطوح منزل استفاده می‌شد و فروشندگان مسئول نشان دادن این عملکردها به صورت عملی بودند.

هدف اجتماعی:

دامستوس  به جنگ با میکروب‌ها از محلی که مردم مورد اصابت قرار می‌گیرند برمی‌خیزد. دامستوس در هدف اجتماعی خود، با همکاری یونیسف  به ۲۵ میلیون نفر کمک خواهد کرد که تا سال ۲۰۲۰  دسترسی بهتری  به توالت داشته باشند.

در ایران از سال ۲۰۱۶،  دامستوس با همکاری وزارت آموزش وپرورش  شروع به فعالیت‌های مشابهی در جهت تجهیز کردن مدارس و فراهم کردن بهداشت توالت مدرسه‌ها در مناطق محروم سراسر کشور نموده است. در راستای این طرح تا پایان سال ۱۳۹۷ بیش از ۲۵۰ هزار دانش آموز در سراسر ایران از مدرسه ای بهداشتی و سالم برخوردار خواهند شد.

این محصول با حضور در ۳۵ کشور دنیا با نام‌های دامستوس، گلوریکس، ویم، پرومکس، و کلینکس و دامکس میکروب ها را در سراسر دنیا می‌کشد.

گروه محصولات:

سفیدکننده غلیظ با رایحه‌های مختلف

اسپری چند منظوره دامستوس با فرمولاسیون حاوی سفید کننده

Back to top