Sunsilk logo

امو

شعار ما در اُمو این است :به لکه ها آری بگویید!

این شعار ممکن است برای یک برند برتر در حوزه شوینده لباس عجیب به نظر برسد. اما ما دلیل خوبی برای این فلسفه داریم.
اُمو باور دارد که لکه ها نشانه ی ماجراجویی هستند. نشانه این هستند که کودک درگیر زندگی واقعی و یادگیری شده‌است .کودکان تنها با درس خواندن نیست که می آموزند بلکه بیشتر با انجام دادن است که چیزهای تازه را یاد می‌گیرند.
تجربه‌های دست اول ، اکتشاف، آزمون و خطا همگی برای رشد سالم و مطلوب هر کودک شاد ضروری هستند.

برند اُمو در سراسر جهان با این نام و با نامهای دیگری چون اسکیپ ،بریز،سرف، و رینزو به فروش می رسد. شوینده اُمو تکنولوژی منحصر به فردی دارد که به خانواده ها این آزادی را می‌دهد تا با دانستن اینکه اُمو به راحتی لکه های سرسخت و عجیب روی لباسهای آن‌ها را پاک می کند، با اطمینان به لکه ها آری بگویند.

همه کودکان حق دارند

در مطالعات منحصر به فرد ما در رابطه با رشد کودکان، ۱۵۰۰ مادر آرزوها و نگرانی‌های خود را در مورد کوکانشان با ما به اشتراک گذاشتند. این مطالعه نشان داد که ۶۳٪ مادران نگران محروم ماندن کودکانشان از بچگی کردن بودند.

این نگاه شکل دهنده کمپین یونیلیور با عنوان  [همه کودکان حق دارند] شد. تمرکزاین کمپین بر روی آزادی عمل بخشیدن به کودکان برای تجربه کردن، آموختن و رشد کردن است.

اُمو برای حصول اطمینان از اینکه این ایده به راحتی در همه دنیا قابل اجراست ، سرمایه‌گذاری بزرگی در سراسر دنیا انجام داد تا بتواند گروه محصولات این برند را متناسب با درآمد و نیاز اقشار مختلف هر جامعه به بازار آورد و در دسترس قرار دهد.

ما در مناطق کم در آمدی چون بخش‌هایی از آسیا و آفریقا محصولاتی با قیمت متناسب با درآمد جامعه به بازار آوردیم تا نه نتها قدرت پاک کنندگی فوق العاده اُمو را به ارمغان آوریم بلکه در مصرف زمان ،آب و انرژی زیادی که صرف شستشوی لباس می‌شد صرفه جویی شود.

برنامه سیاره پاک تر ما

یکی از محورهای مهم دیگر برند اُمو تعهد ما نسبت به برنامه سیاره پاک تر است :تعهدی که تعداد زیادی از برندهای شوینده یونیلیور به آن پایبند هستند و در آن تلاش می‌شود کمترین اثر  بر روی محیط زیست باقی بماند.

هدف برنامه سیاره پاک تر تولید محصولاتی است که نه تنها در پاک کنندگی بهترین کیفیت را دارند بلکه رد پای کمتری نیز در محیط زیست از خود به جا می گذارند.

بخش زیادی از گازهای گلخانه ای در اثر گرم کردن آب در ماشین‌های لباسشویی ایجاد می‌شوند. به همین دلیل تلاش ما تولید محصولات شوینده برتری است که حتی در دمای پایین نیز قدرت پاک کنندگی فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

همچنین در راستای همین برنامه با تولید و توسعه پودرها و مایع های لباسشویی کنسانتره سعی در به حداقل رساندن مصرف انرژی و کاهش بسته بندی و در نتیجه حفظ بیشتر محیط زیست داریم.

 

Back to top