Sunsilk logo

سیگنال

سیگنال یک برند پیشگام در زمینه‌ی مراقبت دهان با گستره‌ی وسیعی از محصولات می باشد که از اصل تحقیق و توسعه‌‌ی کمپانی یونیلیور در این زمینه بهره‌مند می شود. سیگنال در سال 2008 با موسسه‌ی دندان هندوستان (آی دی ای) و موسسه‌ی جهانی دندان (اِف دی آی) برای آموزش اهمیت مسواک زدن منظم دندان ها به دانش آموزان هندی همکاری را آغاز کرد.

بیش از 40 سال است که سیگنال با فراهم آوردن محصولاتی که از نظر بالینی ، کمک آنها به حفظ سلامت دندان ها در 24 ساعت شبانه روز به اثبات رسیده است ، به میلیون ها نفر در دنیا کمک رسانی کرده است.

شما را قادر می سازد که طعم واقعی زندگی را بچشید

ما در تهیه‌ی بسیاری از محصولات از جدیدترین پیشرفت ها در فناوری استفاده می کنیم تا آنچه که نیاز شماست را روانه‌ بازار کنیم. “سیگنال وایت سیستم” بعنوان سفیدکننده‌ی دندان پیشگام در اروپا ، تنها نمونه ای‌ست که استانداردهای بهداشت دهان و دندان را برای جوانان ارتقاء بخشیده است. ما منابعی را نیز به ترغیب جوانان به مراقبت از بهداشت دهان و دندان اختصاص می دهیم. این بحث گستره‌ ای جدید را در بر می گیرد؛ “سیگنال ایکس‌پِرییِنس” برای برآوردن نیازهای قشر جوان طراحی شده ؛ بعلاوه این که در ارتباط با دندان‌پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت دهان و دندان بنا را بر ارتقاء هرچه بیشتر استانداردهای بهداشت دهان گذاشته است.  برای مثال سیگنال در ایتالیا حامی آموزش مراقبت از دهان و دندان برای کودکان و چکاپ های رایگان بعنوان بخشی از برنامه‌ی “ماه نگهداری دندان ها” می باشد.

برنامه‌ی مدارس

سیگنال نقش مهمی را نیز در بحث مسواک زدن به موقع در بسیاری از کشورهای درحال توسعه از طریق برنامه‌ی مدارس آن کشورها ایفا می کند. همزمان این برند روابط خوبی را با دولت های محلی و سازمان دندان پزشکان برقرار کرده است. این طرح  بخشی از برنامه‌ی “زندگی کن، بیاموز، بخند” شراکت جهانی یونی‌لور با کمیته‌ی جهانی دندان می باشد که هدف آن بهبود بهداشت دهان و دندان در سراسر دنیا از طریق برنامه های جمعی پایدار و قابل اجرا است.

آمار کلیدی

رده‌ی 1 و 2 در 50 بازار با 4 میلیارد مصرف کننده

رده‌ی 1 و 2 در 19 بازار اصلی از بین 25 بازار شامل کشورهای ایتالیا، فرانسه و اندونزی

برند دهان و دندان شماره 1 در جی سی سی

در خلال 14 سال اخیر سیگنال توانسته به آمار حمایت از بیش از 5 میلیون دانش آموز در “خلیج” از طریق برنامه های آموزشی و ارتقائی خود برسد.

Back to top