کار در یونیلیور

کار در مجموعۀ یونیلیور

نائب رئیس ارشد جهانی، داو

به گفتۀ اِستیو مایلز: “یونیلیور دربارۀ تنوع، تعصب خاصی دارد. باید به خاطر داشته باشیم که این تنها به معنای تنوع جنسیتی یا نژادی نیست، بلکه شامل تنوع افراد و تفکرات نیز می‌شود”.

کارفرمای ارشد

برای رسیدن به هدف خود یعنی دوبرابر کردن کسب و کار و به نصف رساندن ردپا در محیط زیست، ما نیاز به افرادی با تفکر پیروزمندانه، تعصب دربارۀ مشتریان و میل به پیشبرد عملیات شخصی داریم.

یک حرفه در یونیلیور به شما به عنوان یکی از جذاب‌ترین کارفرمایان نگاه خواهد کرد. ما با ایجاد محیطی که در آن هر فردی قادر به دستیابی به اهداف خود، به صورت حرفه ای و شخصی می‌باشد، وجهۀ خود را به عنوان یکی از کارفرمایان مورد تقدیر بدست آورده‌ایم.

در مجموعۀ یونیلیور، ما راه‌های بیشتری را برای کسب منفعت از فرصت‌های پیشرفت، میدان بیشتری برای موفقیت و رشد، بسته‌های تشویق و مزایا و راه‌های متعددی که از طریق آن‌ها امکان پیگیری حرفه‌های ایجاد شده توسط خودتان، به شما ارائه می‌دهیم.

هشدار دربارۀ فعالیت‌های استخدامی اینترنتی کلاهبردارانه

توجه ما به فعالیت‌های کلاهبردارانۀ افرادی که خود را آژانس استخدامی و یا کارفرمایان یونیلیور معرفی می‌کنند، جذب شده است. این نوع کلاهبرداری شامل ارسال پیشنهادات کاری برای افراد، معمولا همراه با ترک موقعیت‌های فعلی توسط متقاضیان و ارسال دستمزدهایی برای تهیۀ ویزا و مدارک دیگر می‌باشد.

ما می‌خواهیم این موضوع را شفاف سازی کنیم که یونیلیور هرگز از نامزدهای موفق، پولی بابت مدارک درخواست نمی‌کند. اگر پیشنهاد کار با ما به شما ابلاغ شد، چه بصورت مستقیم و چه از طریق آژانس، از شما وجه پرداختی بابت دستمزد انجام امور دریافت نمی‌شود. همچنین به شما توصیه می‌کنیم که هرگز اطلاعات شخصی یا مالی خود را برای کسانی که نمی‌شناسید، افشا نکنید.

بیش از 400 برند ما را که 0.7 ملزومات خانگی را تشکیل می‌دهند یا 12 برندی که هرکدام فروشی معادل بیش از یک میلیون پوند را در بر دارند، در نظر بگیرید.

دو میلیارد نفری که روزانه از محصولات ما استفاده می‌کنند و صدها هزار معیشتی که ما به واسطۀ “برنامۀ حیات پایدار یونیلیور” بهبود می‌بخشیم را در نظر بگیرید. هرچیزی که ما را تبدیل به یک برند پیشگام در جهان می‌کند را در نظر بگیرید؛ آنگاه آن را دو برابر کنید.

این هدفی است که برای خودمان قرار داده‌ایم و می‌خواهیم که هم‌زمان با کاهش تاثیر زیست محیطی، آن را محقق سازیم.

از این که در نهایت برای دست یابی به هدف بزرگ خود، مردم هستند که تفاوت را ایجاد می‌کنند، به خوبی آگاهیم. اگر شما علاقه‌مند به تبدیل شدن به بخشی از یک شرکت موفق باشید و حرفه و کار خود را با برندهای متمایز و حرفه‌ای و مردمی متفاوت ببینید، با ما صاحب رشدی پایدار در تجارت خواهید شد، پس درست‌ترین جایگاه را انتخاب کرده‌اید.

اگر هر گونه سوال یا نگرانی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

Back to top